Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ISeXcF

Flick Fan - 80 Film Ratings

Member Since: Jan 28, 2019

more Recent Ratings
85 77% A Fish Called Wanda (1988) - Jan 28, 2019
70 36% Batman Returns (1992) - Jan 28, 2019
80 63% Leaving Las Vegas (1995) - Jan 28, 2019
80 63% La La Land (2016) - Jan 28, 2019
60 14% The Road (2009) - Jan 28, 2019
55 8% Look Who's Talking (1989) - Jan 28, 2019
75 48% Argo (2012) - Jan 28, 2019
65 23% Cube (1997) - Jan 28, 2019
55 8% Scary Movie (2000) - Jan 28, 2019
80 63% Snowpiercer (2014) - Jan 28, 2019