Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
IXBps5

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 26, 2019

more Recent Ratings
80 80% Men in Black (1997) - Jan 26, 2019
10 5% Splash (1984) - Jan 26, 2019
70 50% Blue Is the Warmest Color (2013) - Jan 26, 2019
20 15% In the Mood for Love (2000) - Jan 26, 2019
40 25% 25th Hour (2002) - Jan 26, 2019
60 35% The Abyss (1989) - Jan 26, 2019
80 80% Deadpool (2016) - Jan 26, 2019
80 80% Planet Terror (2007) - Jan 26, 2019
70 50% The Fountain (2006) - Jan 26, 2019
80 80% Slumdog Millionaire (2008) - Jan 26, 2019