IaShoggoth

iashoggoth
Movie Buff - 154 Film Ratings
Member Since: 03 Jan 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 95% Dead Poets Society (1989) - Rated 09 Jul 2018
95 80% Magnolia (1999) - Rated 07 Jan 2018
85 62% Sideways (2004) - Rated 07 Jan 2018
99 89% Reservoir Dogs (1992) - Rated 25 Dec 2017
80 55% Zootopia (2016) - Rated 01 Nov 2017
65 40% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 01 Nov 2017
85 62% The Machinist (2004) - Rated 01 Nov 2017
99 89% Léon: The Professional (1994) - Rated 01 Nov 2017
20 21% Psycho (1960) - Rated 01 Nov 2017
99 89% Cosmos: A SpaceTime Odyssey (2014) - Rated 01 Nov 2017