Iakka

iakka
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 19 Apr 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 93% Phantom Thread (2017) - Rated 19 Apr 2018
60 32% Bone Tomahawk (2015) - Rated 19 Apr 2018
70 65% Crank: High Voltage (2009) - Rated 19 Apr 2018
65 46% Chasing Amy (1997) - Rated 19 Apr 2018
70 65% Spider-Man 3 (2007) - Rated 19 Apr 2018
75 85% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 19 Apr 2018
50 11% Nocturnal Animals (2016) - Rated 19 Apr 2018
70 65% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 19 Apr 2018
60 32% Rio Bravo (1959) - Rated 19 Apr 2018
70 65% Lady in the Water (2006) - Rated 19 Apr 2018