IamTandeH

iamtandeh
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 10 May 2012
Location: Liverpool, Merseyside, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 48% Stoker (2013) - Rated 11 Jul 2013
55 12% Would You Rather (2012) - Rated 11 Jul 2013
65 20% A Field in England (2013) - Rated 11 Jul 2013
75 38% Another Earth (2011) - Rated 11 Jul 2013
75 38% The Negotiator (1998) - Rated 26 May 2013
75 38% Enemy of the State (1998) - Rated 26 May 2013
78 45% Toy Story 3 (2010) - Rated 26 May 2013
71 31% eXistenZ (1999) - Rated 26 May 2013
85 59% The Goonies (1985) - Rated 26 May 2013
81 54% Back to the Future Part II (1989) - Rated 26 May 2013