Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
IbLnzt

Flick Fan - 70 Film Ratings

Member Since: Oct 16, 2020

more Recent Ratings
70 5% Aliens (1986) - Oct 16, 2020
95 89% Avengers: Infinity War (2018) - Oct 16, 2020
73 15% Moonrise Kingdom (2012) - Oct 16, 2020
75 25% The Princess Bride (1987) - Oct 16, 2020
72 10% The Truman Show (1998) - Oct 16, 2020
75 25% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Oct 16, 2020
90 82% Avengers: Endgame (2019) - Oct 16, 2020
72 10% Reservoir Dogs (1992) - Oct 16, 2020
63 0% Halloween (1978) - Oct 16, 2020
70 5% Titanic (1997) - Oct 16, 2020