Ibetolis1

ibetolis1
Movie Buff - 353 Film Ratings
Member Since: 27 Feb 2011
Location: Rochester, Kent, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Writer, blogger and cinephile.

more Recent Ratings

89 80% An Autumn Afternoon (1962) - Rated 19 Dec 2013
89 80% Shock Corridor (1963) - Rated 19 Dec 2013
87 33% Marnie (1964) - Rated 19 Dec 2013
88 55% Innocence (2004) - Rated 19 Dec 2013
90 92% L'Eclisse (1962) - Rated 25 Nov 2013
90 92% Charulata (1964) - Rated 18 Nov 2013
88 55% Imitation of Life (1959) - Rated 13 Nov 2013
89 80% Accattone (1961) - Rated 08 Nov 2013
88 55% Winter Light (1963) - Rated 08 Nov 2013
89 80% Night and Fog (1956) - Rated 08 Nov 2013