Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Ic4Uxy

Flick Fan - 24 Film Ratings

Member Since: Mar 12, 2019

more Recent Ratings
40 2% The Hot Chick (2002) - Mar 12, 2019
50 8% What Women Want (2000) - Mar 12, 2019
75 43% Little Miss Sunshine (2006) - Mar 12, 2019
75 43% eXistenZ (1999) - Mar 12, 2019
80 81% Akira (1988) - Mar 12, 2019
80 81% Mystic River (2003) - Mar 12, 2019
77 60% City of God (2002) - Mar 12, 2019
76 54% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Mar 12, 2019
72 25% Ratatouille (2007) - Mar 12, 2019
50 8% Ted (2012) - Mar 12, 2019