Icchan92

icchan92
Movie Buff - 146 Film Ratings
Member Since: 15 Nov 2014
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 81% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 15 Nov 2014
70 55% The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 15 Nov 2014
85 90% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 15 Nov 2014
95 98% Angels & Demons (2009) - Rated 15 Nov 2014
70 55% Gothika (2003) - Rated 15 Nov 2014
60 26% Hitman (2007) - Rated 15 Nov 2014
40 9% When a Stranger Calls (2006) - Rated 15 Nov 2014
50 15% The Exorcism of Emily Rose (2005) - Rated 15 Nov 2014
70 55% Maleficent (2014) - Rated 15 Nov 2014
80 81% The Dark Knight (2008) - Rated 15 Nov 2014