Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Id9evb

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Apr 13, 2019

more Recent Ratings
87 86% Interstellar (2014) - Apr 13, 2019
90 95% No Country for Old Men (2007) - Apr 13, 2019
80 72% The Wolf of Wall Street (2013) - Apr 13, 2019
70 36% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Apr 13, 2019
70 36% Avengers: Infinity War (2018) - Apr 13, 2019
4% Little Nicky (2000) - Apr 13, 2019
75 54% Birdman (2014) - Apr 13, 2019
75 54% The Hurt Locker (2009) - Apr 13, 2019
30 13% Underworld (2003) - Apr 13, 2019
80 72% Heat (1995) - Apr 13, 2019