IgneousVega

igneousvega
Movie Buff - 133 Film Ratings
Member Since: 16 Dec 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 61% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 02 Feb 2018
85 24% Hugo (2011) - Rated 28 Dec 2017
88 38% Bottle Rocket (1994) - Rated 28 Dec 2017
90 61% Hotel Chevalier (2007) - Rated 28 Dec 2017
91 80% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 28 Dec 2017
92 82% Castello Cavalcanti (2013) - Rated 28 Dec 2017
90 61% Hajime no Ippo: Mashiba vs. Kimura (2003) - Rated 28 Dec 2017
90 61% Hajime no Ippo: New Challenger (2009) - Rated 28 Dec 2017
90 61% Hajime no ippo (2000) - Rated 28 Dec 2017
90 61% Jiro Dreams of Sushi (2011) - Rated 28 Dec 2017