Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
IlPara

Celluloid Junkie - 2732 Film Ratings

Member Since: Oct 18, 2006

Location: Italy

more Recent Ratings
70 46% Perry Mason (2020) - Sep 22, 2020
80 73% Memories of Murder (2003) - Sep 22, 2020
80 73% The Marriage of Maria Braun (1979) - Sep 13, 2020
70 46% The World's End (2013) - Sep 12, 2020
70 46% Judy (2019) - Sep 11, 2020
80 73% An Officer and a Spy (2019) - Sep 10, 2020
75 61% The Umbrella Academy (2019) - Sep 02, 2020
60 22% Il tempo degli assassini (1975) - Aug 30, 2020
70 46% Tenet (2020) - Aug 30, 2020
80 73% The Plot Against America (2020) - Aug 27, 2020