Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
İlhan C T

Flick Fan - 54 Film Ratings

Member Since: Sep 1, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out İlhan C T's...
85 92% Inception (2010) - Sep 06, 2020
85 92% Django Unchained (2012) - Sep 04, 2020
80 83% Airplane! (1980) - Sep 03, 2020
85 92% Back to the Future Part II (1989) - Sep 02, 2020
75 64% Rush Hour (1998) - Sep 01, 2020
65 17% Spider-Man: Homecoming (2017) - Sep 01, 2020
70 37% The Invention of Lying (2009) - Sep 01, 2020
70 37% Iron Man (2008) - Sep 01, 2020
70 37% Deadpool 2 (2018) - Sep 01, 2020
70 37% Avengers: Endgame (2019) - Sep 01, 2020