Illustrator

illustrator
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 12 Jan 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 55% Borat Subsequent Moviefilm (2020) - Rated 13 Jan 2021
75 25% Us (2019) - Rated 13 Jan 2021
80 40% Knives Out (2019) - Rated 13 Jan 2021
25 5% Jumanji: The Next Level (2019) - Rated 13 Jan 2021
90 85% Vice (2018) - Rated 13 Jan 2021
88 75% Sorry to Bother You (2018) - Rated 13 Jan 2021
85 65% Annihilation (2018) - Rated 13 Jan 2021
35 15% Black Panther (2018) - Rated 13 Jan 2021
80 40% Amélie (2001) - Rated 13 Jan 2021
92 95% Okja (2017) - Rated 12 Jan 2021