Impedimenta

impedimenta
Flick Fan - 96 Film Ratings
Member Since: 10 Nov 2014
Location: Istanbul, Atasehir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Hey, I\'m Impedimenta ^^

more Recent Ratings

80 42% Armageddon (1998) - Rated 10 Jan 2018
95 95% (500) Days of Summer (2009) - Rated 10 Jan 2018
70 18% Snowpiercer (2014) - Rated 10 Jan 2018
85 60% Amélie (2001) - Rated 10 Jan 2018
85 60% Zodiac (2007) - Rated 10 Jan 2018
75 27% Bad Boys II (2003) - Rated 10 Jan 2018
90 82% Watchmen (2009) - Rated 10 Jan 2018
90 82% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 10 Jan 2018
80 42% Taken (2008) - Rated 10 Jan 2018
40 4% Wonder Woman (2017) - Rated 10 Jan 2018