InEffect

ineffect
Movie Buff - 120 Film Ratings
Member Since: 01 Sep 2019
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 55% A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 01 Sep 2019
65 27% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 01 Sep 2019
80 55% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 01 Sep 2019
75 40% Stargate (1994) - Rated 01 Sep 2019
80 55% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 01 Sep 2019
50 15% City of Angels (1998) - Rated 01 Sep 2019
90 80% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 01 Sep 2019
60 21% Ender's Game (2013) - Rated 01 Sep 2019
85 69% Ant-Man (2015) - Rated 01 Sep 2019
80 55% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 01 Sep 2019