IndolentB

indolentb
Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: 14 Jan 2013
Location: Illinois, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

4% Super Mario Bros. (1993) - Rated 14 Jan 2013
50 30% Dumb and Dumber (1994) - Rated 14 Jan 2013
70 57% Moonraker (1979) - Rated 14 Jan 2013
12 9% Dude, Where's My Car? (2000) - Rated 14 Jan 2013
40 25% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 14 Jan 2013
75 67% Dead Alive (1992) - Rated 14 Jan 2013
77 75% The Fifth Element (1997) - Rated 14 Jan 2013
66 50% Predator (1987) - Rated 14 Jan 2013
55 34% Showgirls (1995) - Rated 14 Jan 2013
5% 2 Fast 2 Furious (2003) - Rated 14 Jan 2013