InfamousHugo

infamoushugo
Movie Buff - 201 Film Ratings
Member Since: 07 Oct 2007
Location: Thetford Mines, Quebec, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 84% The Lookout (2007) - Rated 07 Oct 2007
89 82% The Truman Show (1998) - Rated 07 Oct 2007
66 18% Once Upon a Time in Mexico (2003) - Rated 07 Oct 2007
83 65% Jackie Brown (1997) - Rated 07 Oct 2007
79 50% Driving Miss Daisy (1989) - Rated 07 Oct 2007
16 1% Resident Evil: Apocalypse (2004) - Rated 07 Oct 2007
88 79% The Matrix (1999) - Rated 07 Oct 2007
94 87% Psycho (1960) - Rated 07 Oct 2007
96 90% Amadeus (1984) - Rated 07 Oct 2007
75 37% Corpse Bride (2005) - Rated 07 Oct 2007