Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
IoJLPJ

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 20, 2020

more Recent Ratings
100 0% Fight Club (1999) - Jan 20, 2020
100 0% The Exorcist (1973) - Jan 20, 2020
100 0% Contact (1997) - Jan 20, 2020
100 0% Jerry Maguire (1996) - Jan 20, 2020
100 0% Erin Brockovich (2000) - Jan 20, 2020
100 0% Intouchables (2011) - Jan 20, 2020
0% A Christmas Story (1983) - Jan 20, 2020
100 0% The Interpreter (2005) - Jan 20, 2020
100 0% Patriot Games (1992) - Jan 20, 2020
0% The Stepford Wives (2004) - Jan 20, 2020