Ioannes

ioannes
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2018
Location: Bosnia and Herzegovina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

54 40% Pacific Rim (2013) - Rated 20 Feb 2018
58 75% Rocky II (1979) - Rated 20 Feb 2018
85 95% Ghost World (2001) - Rated 20 Feb 2018
55 60% Notting Hill (1999) - Rated 20 Feb 2018
45 10% Platoon (1986) - Rated 20 Feb 2018
54 40% Planet of the Apes (2001) - Rated 20 Feb 2018
45 10% Hitch (2005) - Rated 20 Feb 2018
55 60% The Terminal (2004) - Rated 20 Feb 2018
84 85% Rambo (2008) - Rated 20 Feb 2018
50 25% Lost in Translation (2003) - Rated 20 Feb 2018