Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
IonAphis

Movie Buff - 464 Film Ratings

Member Since: Apr 22, 2020

Location: UK

more Recent Ratings
Check out IonAphis's...
97 96% The Green Mile (1999) - May 09, 2020
83 64% I Am Number Four (2011) - May 09, 2020
82 61% The Girl Next Door (2004) - May 09, 2020
91 81% The Maze Runner (2014) - May 09, 2020
99 98% Black Mirror (2011) - May 09, 2020
96 94% The Matrix Reloaded (2003) - May 09, 2020
12% Saw V (2008) - May 09, 2020
12% It (2017) - May 09, 2020
95 92% Frost/Nixon (2008) - May 09, 2020
97 96% The Pursuit of Happyness (2006) - May 09, 2020