Ionait

ionait
Flick Fan - 85 Film Ratings
Member Since: 09 Jul 2015
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 83% The Walking Dead (2010) - Rated 23 Apr 2016
80 38% The Hard Times of RJ Berger (2010) - Rated 23 Apr 2016
100 97% Blue Mountain State (2010) - Rated 23 Apr 2016
85 66% Workaholics (2011) - Rated 23 Apr 2016
100 97% Game of Thrones (2011) - Rated 23 Apr 2016
90 83% The Borgias (2011) - Rated 23 Apr 2016
85 66% American Horror Story (2011) - Rated 23 Apr 2016
90 83% Veep (2012) - Rated 23 Apr 2016
90 83% Elementary (2012) - Rated 23 Apr 2016
85 66% Mob City (2013) - Rated 23 Apr 2016