IraterHorror

iraterhorror
Movie Buff - 345 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 39% Splinter (2008) - Rated 11 Oct 2014
74 17% Dagon (2001) - Rated 11 Oct 2014
75 21% Carnosaur (1993) - Rated 11 Oct 2014
56 2% One-Eyed Monster (2008) - Rated 11 Oct 2014
88 51% The Crawling Eye (1958) - Rated 11 Oct 2014
98 90% The Changeling (1980) - Rated 11 Oct 2014
75 21% Cemetery Man (1994) - Rated 11 Oct 2014
75 21% My Bloody Valentine 3-D (2009) - Rated 11 Oct 2014
88 51% Final Destination (2000) - Rated 11 Oct 2014
80 29% Fido (2007) - Rated 11 Oct 2014