Irmak

irmak
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 24 Dec 2018
Location: Istanbul , Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Film student

more Recent Ratings

86 77% Dazed and Confused (1993) - Rated 25 Dec 2018
65 21% Blue Valentine (2010) - Rated 25 Dec 2018
65 21% Ten Minutes Older: The Cello (2002) - Rated 24 Dec 2018
60 9% Ten Minutes Older: The Trumpet (2002) - Rated 24 Dec 2018
80 59% Easy Rider (1969) - Rated 24 Dec 2018
60 9% Easy A (2010) - Rated 24 Dec 2018
70 33% The Virgin Suicides (2000) - Rated 24 Dec 2018
60 9% Pulp Fiction (1994) - Rated 24 Dec 2018
84 65% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 24 Dec 2018
70 33% Into the Wild (2007) - Rated 24 Dec 2018