Irmiz

irmiz
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 14 Oct 2016
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 3% Repulsion (1965) - Rated 15 Mar 2018
90 34% Argo (2012) - Rated 17 Feb 2017
100 73% Stranger Things (2016) - Rated 17 Feb 2017
100 73% The Departed (2006) - Rated 17 Feb 2017
100 73% Fargo (1996) - Rated 17 Feb 2017
100 73% Toni Erdmann (2016) - Rated 17 Feb 2017
100 73% The Great Game (2010) - Rated 10 Jan 2017
100 73% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 10 Jan 2017
100 73% Happy Valley (2014) - Rated 10 Jan 2017
100 73% 12 Monkeys (1995) - Rated 10 Nov 2016