Irzun

irzun
Movie Buff - 215 Film Ratings
Member Since: 12 May 2008
Location: Bandung, JaBar, Indonesia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 28% Casino Royale (2006) - Rated 23 Mar 2011
88 73% Black Swan (2010) - Rated 23 Mar 2011
90 81% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 19 Mar 2011
80 49% Ip Man (2008) - Rated 19 Mar 2011
98 97% WALL·E (2008) - Rated 19 Mar 2011
90 81% The Dark Knight (2008) - Rated 19 Mar 2011
90 81% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 19 Mar 2011
90 81% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 06 Mar 2011
90 81% Avatar (2009) - Rated 06 Mar 2011
87 70% Layer Cake (2004) - Rated 06 Mar 2011