Isaak_tailli

isaaktailli
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 22 Jul 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 14% The Road (2009) - Rated 22 Jul 2016
80 39% The Fighter (2010) - Rated 22 Jul 2016
52 19% Terminator Salvation (2009) - Rated 22 Jul 2016
84 57% Dirty Harry (1971) - Rated 22 Jul 2016
78 33% Nebraska (2013) - Rated 22 Jul 2016
74 30% Gravity (2013) - Rated 22 Jul 2016
83 50% The Lion King (1994) - Rated 22 Jul 2016
1% G-Force (2009) - Rated 22 Jul 2016
72 26% Remember the Titans (2000) - Rated 22 Jul 2016
50 14% Lethal Weapon 2 (1989) - Rated 22 Jul 2016