Isabella55

isabella55
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2015
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55% Goodnight Mommy (2015) - Rated 15 Sep 2015
2% It Follows (2015) - Rated 15 Sep 2015
19% The Tribe (2015) - Rated 15 Sep 2015
55% Blue Ruin (2014) - Rated 15 Sep 2015
76% Birdman (2014) - Rated 15 Sep 2015
19% Ex Machina (2015) - Rated 15 Sep 2015
55% The Guest (2014) - Rated 15 Sep 2015
55% Wild Tales (2014) - Rated 15 Sep 2015
33% A Field in England (2013) - Rated 15 Sep 2015
90 97% Dogtooth (2009) - Rated 15 Sep 2015