Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
IspTQr

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 23, 2019

more Recent Ratings
80 86% Wayne's World (1992) - Jan 23, 2019
50 27% A Clockwork Orange (1971) - Jan 23, 2019
100 95% Shaun of the Dead (2004) - Jan 23, 2019
70 77% Election (1999) - Jan 23, 2019
60 59% Event Horizon (1997) - Jan 23, 2019
60 59% American Splendor (2003) - Jan 23, 2019
60 59% Freddy Vs. Jason (2003) - Jan 23, 2019
50 27% The Crow (1994) - Jan 23, 2019
40 4% Hancock (2008) - Jan 23, 2019
50 27% Avatar (2009) - Jan 23, 2019