Itstim

itstim
Movie Buff - 122 Film Ratings
Member Since: 12 Aug 2012
Location: Brisbane, Queensland, Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love movies, I\'m a twin, I love tennis, I love music, I love writing That\'s me :D :D

more Recent Ratings

90 79% Ugly Duckling (1939) - Rated 19 Aug 2012
95 90% Bridesmaids (2011) - Rated 12 Aug 2012
70 33% Madagascar (2005) - Rated 12 Aug 2012
76 44% What Women Want (2000) - Rated 12 Aug 2012
90 79% Step Brothers (2008) - Rated 12 Aug 2012
50 11% 28 Days Later (2002) - Rated 12 Aug 2012
50 11% March of the Penguins (2005) - Rated 12 Aug 2012
80 55% Anger Management (2003) - Rated 12 Aug 2012
80 55% The Book of Eli (2010) - Rated 12 Aug 2012
0% The Day the Earth Stood Still (2008) - Rated 12 Aug 2012