Itsui

itsui
Movie Buff - 123 Film Ratings
Member Since: 05 Apr 2017
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 67% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 12 Apr 2017
85 36% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 12 Apr 2017
90 67% Spirited Away (2001) - Rated 12 Apr 2017
85 36% Men in Black II (2002) - Rated 11 Apr 2017
90 67% Up in the Air (2009) - Rated 11 Apr 2017
85 36% Buried (2010) - Rated 11 Apr 2017
90 67% American Psycho (2000) - Rated 09 Apr 2017
60 4% Despicable Me 2 (2013) - Rated 09 Apr 2017
85 36% The Number 23 (2007) - Rated 09 Apr 2017
85 36% Kung Fu Panda (2008) - Rated 09 Apr 2017