Iulius E. S.

Bio: In love with movies since the summer of 2010
Check out Iulius E. S.'s...
80 59% | In the Mood for Love (2000) - Jan 05, 2021 |
80 59% | Sibir, Monamur (2011) - Jan 04, 2021 |
90 86% | Secrets & Lies (1996) - Dec 07, 2020 |
80 59% | Nixon (1995) - Dec 07, 2020 |
80 59% | Reds (1981) - Dec 07, 2020 |
70 27% | My Favorite Year (1982) - Nov 14, 2020 |
80 59% | The Wrestler (2008) - Nov 14, 2020 |
80 59% | Bullitt (1968) - Nov 14, 2020 |
80 59% | The Fabulous Baker Boys (1989) - Nov 14, 2020 |
80 59% | Jackie Brown (1997) - Nov 14, 2020 |