IvyWinkles

ivywinkles
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 68% Harold and Maude (1971) - Rated 20 Jan 2013
85 55% Walkabout (1971) - Rated 20 Jan 2013
82 43% McCabe & Mrs. Miller (1971) - Rated 20 Jan 2013
94 99% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 20 Jan 2013
93 95% A Clockwork Orange (1971) - Rated 20 Jan 2013
75 27% Gimme Shelter (1970) - Rated 20 Jan 2013
84 52% Little Big Man (1970) - Rated 20 Jan 2013
72 20% Woodstock (1970) - Rated 20 Jan 2013
83 49% Five Easy Pieces (1970) - Rated 20 Jan 2013
86 58% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 20 Jan 2013