Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
IxUOSg

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Mar 12, 2019

more Recent Ratings
75 18% Howl's Moving Castle (2004) - Mar 12, 2019
88 50% As Good As It Gets (1997) - Mar 12, 2019
89 59% City of God (2002) - Mar 12, 2019
97 86% Inside Llewyn Davis (2013) - Mar 12, 2019
90 68% Bicycle Thieves (1948) - Mar 12, 2019
94 77% Toy Story (1995) - Mar 12, 2019
68 4% Catwoman (2004) - Mar 12, 2019
85 40% Die Hard 2 (1990) - Mar 12, 2019
80 31% Moulin Rouge! (2001) - Mar 12, 2019
75 18% Hulk (2003) - Mar 12, 2019