Izarradelmar

izarradelmar
Movie Buff - 139 Film Ratings
Member Since: 31 May 2015
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: \"Film is forever. Pain is temporary\" -Brad Bird

more Recent Ratings

70 18% Mulan (1998) - Rated 25 Nov 2016
80 35% Les Misérables (2012) - Rated 25 Nov 2016
85 50% Inglourious Basterds (2009) - Rated 25 Nov 2016
75 26% Casper (1995) - Rated 25 Nov 2016
95 82% Intouchables (2011) - Rated 28 Aug 2016
90 67% Her (2013) - Rated 28 Aug 2016
75 26% Frozen (2013) - Rated 30 Nov 2015
30 1% The Big Lebowski (1998) - Rated 30 Nov 2015
85 50% Groundhog Day (1993) - Rated 30 Nov 2015
70 18% The Wave (2008) - Rated 30 Nov 2015