Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
J2cRYV

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jun 1, 2018

more Recent Ratings
90 54% Léon: The Professional (1994) - Jun 01, 2018
90 54% First Blood (1982) - Jun 01, 2018
90 54% Rambo (2008) - Jun 01, 2018
50 4% Men in Black II (2002) - Jun 01, 2018
60 13% Deja Vu (2006) - Jun 01, 2018
80 22% The Rock (1996) - Jun 01, 2018
95 86% Mystic River (2003) - Jun 01, 2018
95 86% Raiders of the Lost Ark (1981) - Jun 01, 2018
85 31% Cliffhanger (1993) - Jun 01, 2018
95 86% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Jun 01, 2018