Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
J5haIm

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jun 21, 2019

more Recent Ratings
85 81% Star Trek IV: The Voyage Home (1986) - Jun 22, 2019
75 36% Angels & Demons (2009) - Jun 21, 2019
80 59% Jurassic Park (1993) - Jun 21, 2019
85 81% Gladiator (2000) - Jun 21, 2019
75 36% Stargate (1994) - Jun 21, 2019
80 59% 3:10 to Yuma (2007) - Jun 21, 2019
80 59% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Jun 21, 2019
40 4% Skyfall (2012) - Jun 21, 2019
90 95% The Bourne Identity (2002) - Jun 21, 2019
50 13% The Chronicles of Riddick (2004) - Jun 21, 2019