Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
J6TnTB

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Aug 6, 2019

more Recent Ratings
80 70% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Aug 06, 2019
60 35% Clash of the Titans (2010) - Aug 06, 2019
90 85% Mission: Impossible (1996) - Aug 06, 2019
95 95% Back to the Future Part II (1989) - Aug 06, 2019
80 70% Kingsman: The Secret Service (2015) - Aug 06, 2019
40 20% Kick-Ass (2010) - Aug 06, 2019
70 45% Deep Impact (1998) - Aug 06, 2019
10 5% Shrek the Third (2007) - Aug 06, 2019
75 55% Jurassic Park III (2001) - Aug 06, 2019
40 20% Blade (1998) - Aug 06, 2019