J9koo

j9koo
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 46% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 26 Jul 2016
95 37% 50/50 (2011) - Rated 26 Jul 2016
100 87% The Theory of Everything (2014) - Rated 26 Jul 2016
98 62% The Imitation Game (2014) - Rated 26 Jul 2016
95 37% About Time (2013) - Rated 26 Jul 2016
98 62% 12 Angry Men (1997) - Rated 26 Jul 2016
70 3% Somewhere (2010) - Rated 26 Jul 2016
100 87% (500) Days of Summer (2009) - Rated 26 Jul 2016
98 62% Begin Again (2014) - Rated 26 Jul 2016
98 62% Once (2007) - Rated 26 Jul 2016