JB11sos

jb11sos
Movie Buff - 460 Film Ratings
Member Since: 10 Sep 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 85% The Maltese Falcon (1941) - Rated 12 Sep 2013
65 40% Sinister (2012) - Rated 12 Sep 2013
70 64% Aladdin: The Return of Jafar (1994) - Rated 10 Sep 2013
65 40% Toys (1992) - Rated 10 Sep 2013
60 23% What Dreams May Come (1998) - Rated 10 Sep 2013
75 85% One Hour Photo (2002) - Rated 10 Sep 2013
60 23% The Final Cut (2004) - Rated 10 Sep 2013
60 23% The Night Listener (2006) - Rated 10 Sep 2013
60 23% Aladdin and the King of Thieves (1995) - Rated 10 Sep 2013
75 85% Wallace & Gromit in A Close Shave (1995) - Rated 10 Sep 2013