JBravo

jbravo
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2018
Location: Austria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 66% Game of Thrones (2011) - Rated 01 Oct 2022
80 40% The Sopranos (1999) - Rated 01 Oct 2022
95 85% Her (2013) - Rated 21 Dec 2018
85 54% The Fifth Element (1997) - Rated 19 Dec 2018
100 96% The Godfather: Part II (1974) - Rated 19 Dec 2018
95 85% Gangs of New York (2002) - Rated 19 Dec 2018
95 85% Groundhog Day (1993) - Rated 19 Dec 2018
70 19% Green Street Hooligans (2005) - Rated 19 Dec 2018
85 54% Sleepers (1996) - Rated 19 Dec 2018
85 54% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 19 Dec 2018