JCCMGS

jccmgs
Member Since: 05 Jan 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 37% Baby Driver (2017) - Rated 21 Dec 2017
80 58% Big Trouble in Little China (1986) - Rated 21 Dec 2017
55 29% Jumanji (1995) - Rated 21 Dec 2017
85 70% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 21 Dec 2017
45 20% The Fast and the Furious (2001) - Rated 21 Dec 2017
75 45% Predator (1987) - Rated 21 Dec 2017
90 83% Halloween (1978) - Rated 21 Dec 2017
100 95% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 21 Dec 2017
80 58% Black Dynamite (2009) - Rated 21 Dec 2017
90 83% Blade Runner (1982) - Rated 21 Dec 2017