JCDenton7

jcdenton7
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 30 Mar 2022
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 82% Uncut Gems (2019) - Rated 04 Apr 2022
50 12% 300 (2007) - Rated 04 Apr 2022
70 33% Gladiator (2000) - Rated 04 Apr 2022
40 7% Her (2013) - Rated 04 Apr 2022
40 7% Joker (2019) - Rated 04 Apr 2022
70 33% Fight Club (1999) - Rated 31 Mar 2022
70 33% District 9 (2009) - Rated 31 Mar 2022
90 82% There Will Be Blood (2007) - Rated 31 Mar 2022
80 48% The Shining (1980) - Rated 31 Mar 2022
90 82% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 31 Mar 2022