JDWilson9620

jdwilson9620
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 04 Jun 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 56% Elf (2003) - Rated 10 Jun 2017
98 56% The Santa Clause (1994) - Rated 10 Jun 2017
88 19% Invictus (2009) - Rated 10 Jun 2017
95 45% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 10 Jun 2017
70 9% The Revenant (2015) - Rated 10 Jun 2017
90 25% National Treasure: Book of Secrets (2007) - Rated 10 Jun 2017
40 1% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 10 Jun 2017
95 45% Die Hard (1988) - Rated 10 Jun 2017
99 69% Ray (2004) - Rated 10 Jun 2017
93 33% Walk the Line (2005) - Rated 10 Jun 2017