Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
JH3

Movie Buff - 165 Film Ratings

Member Since: Sep 10, 2020

Location: Finland

more Recent Ratings
65 48% Eaten Alive (1977) - Jan 19, 2021
60 33% Them (2006) - Jan 19, 2021
65 48% Sleepy Hollow (1999) - Jan 19, 2021
70 62% District 9 (2009) - Dec 31, 2020
65 48% Arctic (2019) - Dec 23, 2020
60 33% Shivers (1975) - Dec 23, 2020
60 33% Kolobos (1999) - Dec 20, 2020
65 48% The Poughkeepsie Tapes (2007) - Dec 20, 2020
80 76% Sleepaway Camp (1983) - Dec 20, 2020
30 7% Cloverfield (2008) - Dec 12, 2020