JJDDGG

jjddgg
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 16 Nov 2015
Location: Colombia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: A cinephile with a lot of free time

more Recent Ratings

89 77% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 16 Nov 2015
90 80% Lolita (1962) - Rated 16 Nov 2015
85 57% The World's End (2013) - Rated 16 Nov 2015
86 63% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 16 Nov 2015
82 42% The Dictator (2012) - Rated 16 Nov 2015
90 80% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 16 Nov 2015
84 51% Weeds (2005) - Rated 16 Nov 2015
82 42% Liar Liar (1997) - Rated 16 Nov 2015
79 34% Horrible Bosses (2011) - Rated 16 Nov 2015
85 57% Zombieland (2009) - Rated 16 Nov 2015