JJGMARS

jjgmars
Movie Buff - 133 Film Ratings
Member Since: 23 Mar 2006
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 6% Death in Venice (1971) - Rated 14 Aug 2007
75 47% You Can Count On Me (2000) - Rated 14 Aug 2007
78 56% Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Aug 2007
93 88% The Apartment (1960) - Rated 14 Aug 2007
70 37% The Interpreter (2005) - Rated 14 Aug 2007
83 67% A History of Violence (2005) - Rated 14 Aug 2007
75 47% The Constant Gardener (2005) - Rated 14 Aug 2007
67 30% The Last Emperor (1987) - Rated 14 Aug 2007
87 77% The War of the Roses (1989) - Rated 14 Aug 2007
70 37% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Aug 2007