JJRaBar

jjrabar
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 18 Mar 2016
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 56% The Imitation Game (2014) - Rated 18 Mar 2016
98 74% Pride (2014) - Rated 18 Mar 2016
92 24% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 18 Mar 2016
97 56% The Sleeping Voice (2011) - Rated 18 Mar 2016
97 56% Butterfly (1999) - Rated 18 Mar 2016
97 56% The Pianist (2002) - Rated 18 Mar 2016
90 12% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 18 Mar 2016
98 74% Enemy at the Gates (2001) - Rated 18 Mar 2016
100 89% The Great Dictator (1940) - Rated 18 Mar 2016
80 1% Interstellar (2014) - Rated 18 Mar 2016