Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
JKgzXc

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Aug 11, 2019

more Recent Ratings
75 0% Gangs of New York (2002) - Aug 11, 2019
75 0% I Am Legend (2007) - Aug 11, 2019
75 0% Point Break (1991) - Aug 11, 2019
80 0% Step Brothers (2008) - Aug 11, 2019
90 0% Rocky (1976) - Aug 11, 2019
65 0% Swordfish (2001) - Aug 11, 2019
75 0% The Breakfast Club (1985) - Aug 11, 2019
90 0% Shutter Island (2010) - Aug 11, 2019
80 0% Iron Man (2008) - Aug 11, 2019
80 0% Back to the Future (1985) - Aug 11, 2019