Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
JKm5A6

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Dec 23, 2018

more Recent Ratings
100 88% Sophie Scholl: The Final Days (2005) - Dec 23, 2018
85 15% A Walk to Remember (2002) - Dec 23, 2018
95 69% Collateral Beauty (2016) - Dec 23, 2018
87 34% Amélie (2001) - Dec 23, 2018
85 15% Notting Hill (1999) - Dec 23, 2018
100 88% Midnight in Paris (2011) - Dec 23, 2018
90 50% Captain Fantastic (2016) - Dec 23, 2018
85 15% When Harry Met Sally... (1989) - Dec 23, 2018
90 50% The Big Sick (2017) - Dec 23, 2018
90 50% I.Q. (1994) - Dec 23, 2018